70

index_SPS-768x500

1. pololetí školního roku 2020/2021 ve znamení distanční výuky je za námi …

Vážení žáci, žákyně a rodiče, 

je za námi první pololetí školního roku 2020/2021. Ve škole jsme se vídali opravdu málo       a většinu hodin výuky jsme spolu strávili v online prostředí nebo jste pracovali samostatně. Na výpise z vysvědčení se vám, milí žáci a žákyně, objevilo hodnocení vaší práce. Pokud jste prospěli, blahopřejeme.

Dovolujeme si Vám opět připomenout, že distanční výuka je dle Školského zákona povinná   a nahrazuje běžnou výuku ve škole. Blíží se maturitní zkoušky, závěrečné zkoušky  a ani se nenadějeme a budeme hodnotit práci ve druhém pololetí, proto pracujte pravidelně, poctivě a uvidíte, že se vám bude dařit.

Většina z vás, milí žáci a žákyně, si našla tu správnou cestu, jak ve školní práci v rámci výuky na dálku uspět. Určitě za vašimi dobrými výsledky stojí i pomoc učitelů, vašich rodičů           a spolupráce s vašimi spolužáky.

Těm z Vás, kterým se zapojení do výuky na dálku stále nedaří, připomínáme, že kromě práce on-line si můžete ve škole u svých učitelů domluvit zadání v „papírové“ podobě, můžete své vypracované úkoly vhodit do krabice u vchodu do školy, můžete využít individuální konzultace s vyučujícími, a to za dodržení všech hygienických opatření ve škole. Veškeré materiály k výuce si také můžete po domluvě s vyučujícími vyzvednout na sekretariátu školy, a to denně od 8.00 do 14.00 hodin. 

Chápeme, že situace je stále mimořádně obtížná, možná už to všechno trvá příliš dlouho, možná prožíváte i osobní složité situace, společně se nám to vše  jistě podaří zvládnout.       Už třeba jen tím, že se epidemická situace zlepší a že se brzy uvidíme.

Za vedení školy a zaměstnance SPŠ

Mgr. Naděžda Bínová

Přihlášení do systému