70

Titulní foto

Den s Mesa Parts Vysokov

V sobotu 7. října 2023 proběhl „Den otevřených dveří“ společnosti Mesa Parts ve Vysokově.

V rámci vzájemné spolupráce nám byla nabídnuta možnost během této akce prezentovat naši školu.

Ve školním stánku jsme předvedli několik ukázek robotů, které vytvořili naši žáci v rámci svých studijních programů. Autíčko s dálkovým ovládáním, robotická ukázka jeřábu přenášející náklad z místa na místo, robot skládající Rubikovu kostku, drony, virtuální realita, to vše se těšilo velkému zájmu nejen dětí, ale i dospělých návštěvníků.

K atraktivnosti našeho stánku také přispěla kamera, která zobrazovala aktuální dění na velké obrazovce.

Podobně jako v září v „Ammannu“ i tato sobota byla vhodnou prezentací naší Střední průmyslové školy široké veřejnosti.

Přihlášení do systému