70

Titulní-foto-1-1

Matrix Talent – soutěž pro talentované studenty kadeřnických škol Atrium Palác Pardubice

V pátek 5. května 2023 odjela paní učitelka odborného výcviku se svými žáky 2. a 3. ročníku oboru kadeřník do Atria paláce v Pardubicích na soutěž mladých talentů.

Naši školu reprezentovala v dámské disciplíně žákyně Tereza Kynclová. Jako model si vybrala svoji spolužačku Aurélii Galbovou. V pánské disciplíně reprezentoval naši školu Jan Joška. Jako model si vybral Michala Špirku. Terezce i Honzovi odjeli fandit i někteří jejich spolužáci.

Po úvodní akreditaci a představení jednotlivých soutěžících začala vlastní soutěž. Terezka i Honza se po dokonalé přípravě svého pracoviště vrhli na úpravu vlasů svých modelů. Po několikahodinové vyčerpávající práci předvedli svůj výsledek na osvětleném molu.

Odborná porota hodnotila průběžně techniku práce, čistotu práce i pracoviště a konečný výsledek.

Terezka i Honza se umístili mezi 15 nejlepších kadeřníků z České i Slovenské republiky.

Terezko i Honzo, gratulujeme a přejeme hodně úspěchů ve vaší další kadeřnické práci.

Bc. Kateřina Komorousová, Ing. Lenka Švadlenková

Přihlášení do systému