70

index_SPS-768x500

Prezentace naší školy

Milý „deváťáku“,

listopadové Dny otevřených dveří se nekonaly, nevadí. I tak Ti nabízíme další možnosti, jak se o naší škole něco dozvědět, jak naši školu poznat. A nezapomeň přizvat i své rodiče a kamarády.

Právě probíhá aktivita BurzaŠkol.online, která Tobě i Tvým rodičům poskytuje příležitost popovídat si s námi, učiteli. My všichni jsme připraveni představit vám všem naši školu a odpovídat na vaše otázky. Na adrese http://burzaskol.online/ návod, jak se ke schůzce 8. a 9. prosince 2020 v době od 8:00 do 12:00 a od 18:00 do 21:00 připojit.

V rámci další aktivity, tentokrát Krajské hospodářské komory, můžeš společně se svými rodiči shlédnout od 1. do 17. prosince 2020 na www.facebook.com/komorakhk prezentaci naší školy. A nezapomeň se také podívat na www.vybiramstredni.cz, kde můžeš získat další informace.

Zřejmě se shodneme na tom, že není nad osobní setkání. Domluvte si s námi individuální prohlídku školy a pojďme se také společně těšit na náš  Den otevřených dveří, který proběhne 22. ledna  2021. Věřme, že tentokrát to dopadne!!!

Přihlášení do systému