70

Titulní

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

V květnu, tak jako každý rok, proběhly v naší škole maturitní zkoušky. Maturitu skládali žáci oborů Informační technologie, Strojírenství a Mechanik seřizovač.

Někteří z nich budou pokračovat v dalším studiu na vysoké škole, další už vědí, kam nastoupí do práce, aby si v praxi ověřili všechno to, co se během studia na naší škole naučili. Také pro nás, pro učitele jsou maturitní zkoušky završením čtyřletého období, kdy se spolu se svými žáky snažíme prodrat od prváku až do čtvrťáku různými poučkami, vzorci, autory a jejich díly, čárkami ve větě, odbornými termíny, však to znáte…

Každá maturita je zakončena slavnostním předáváním maturitního vysvědčení. Letos proběhlo 30. května ve školní restauraci Pyramida. Sešli se tu úspěšní maturanti, jejich učitelé a vedení školy, rodiče, přátelé.

Ještě poslední společná fotka …

Vážení a milí maturanti, hodně štěstí v dalším životě!

Přihlášení do systému