70

titulní

Vítězství v okresním kole soutěže v anglickém jazyce

Přání “Good luck!”, píle, motivace, nadšení, talent, vynikající jazykové znalosti, schopnosti, dovednosti a odvaha přinesly Matyáši Fulkovi ze 3.SA SPŠ, oboru informační technologie, zasloužené vítězství v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Svatý Valentýn stál ve středu 14. února 2024 po boku Matyáše, který svojí angličtinou převálcoval všechny své soupeře v kategorii středních odborných škol, a proto byl po zásluze odbornou porotou vyhlášen vítězem. “We are the champions”, může navíc naše průmka hrdě zvolat, neboť tímto triumfem obhájila své loňské prvenství v identické soutěžní kategorii.

Zlatý Matyáš a stříbrná postupující z náchodského okresu se začátkem měsíce dubna střetnou v kole krajském, kde úroveň své angličtiny porovnají v duchu soutěžním s ostatními výherci všech okresů královehradeckého kraje.

K tomuto mimořádnému úspěchu gratulujeme a pevně věříme, že další brilantní výkony našich nadaných studentů na sebe nenechají dlouho čekat. Symbolicky proto znovu přejeme: “Good luck!” aneb “Show must go on!”.

Přihlášení do systému