Školní časopis

Školní časopis se jmenuje Rébus. Vychází jednou měsíčně, přispívat do něho a podílet se na jednotlivých vydáních můžeš i ty. Každému studentovi je umožněno napsat článek, komentář, recenzi atd. Můžeš uveřejnit svoje fotografie, seznámit nás se svým koníčkem, napsat, co je nového a poučit nás.

Kompletní číslo vždy vychází v žákovské režii, příspěvky posílají studenti a žáci všech částí školy, samozřejmě pod taktním dohledem vedení školy. Hlavní slovo má redakční rada, pro letošní rok čtyři studenti, kteří tuto činnost vykonávají dobrovolně ve svém volném čase. Přijď mezi nás i ty!

Stávající redakce předává

zkušenosti nové redakci

Čas plyne jako řeka a vše se mění. Čtvrté ročníky předaly štafetu mladším. Představíme Vám novou redakci. Lukáš a Káťa budou stále pokračovat v redaktorské práci. Změní se jim ovšem „hodnost“. Z Lukáše bude šéfredaktor a z Káti vedoucí grafik. Úplně novými členy jsou dva nadšenci – Václav Roškota a Dominik Šrám. S jednotlivými členy se seznámíte v jejich medailonku níže.

Kateřina Cohlová (studium IT)

Kateřina studuje obor Multimédia a webdesign. Miluje zvířata, sama provozuje jezdectví a jejím dalším koníčkem je horolezectví. Je jedinou dívkou ve své třídě.

Lukáš Šťásek (studium Programátor CNC strojů)

Lukáš studuje obor Mechanik seřizovač – programátor CNC strojů. Velmi rád čte, píše recenze na knihy, také jich několik uveřejnil ve školním časopisu. Provozuje aktivně silniční cyklistiku.

Dominik Šrám (studium IT)

Dominik také studuje obor IT, ale je na rozdíl od ostatních ve druhém ročníku. Zajímá ho 3D tisk.

Václav Roškota (studium IT)

Vaška znáte také z televize, kde o něm a jeho umění byla reportáž. Baví ho malování, počítačové hry a technika.